Zdravé sušení uchová potravinám vitamíny i minerály

Sušení je jednou z nejstarších způsobů konzervace potravin a jeho popularita neustále roste. Není divu – ovoce zůstává krásně sladké a zachovává si většinu svých vitamínů. Věděli jste ale, že sušení není pouze o ovoci a houbách? Velký boom v posledních letech zažívá sušení masa, ryb ale i bylinek, domácích těstovin, … Veškeré tyto potraviny a mnohem více, můžete v pohodlí domova usušit v nových SENCOR sušičkách na potraviny, které jsou skladné a přitom ohromí svou sušící plochou.

Na první pohled malá ale přitom neuvěřitelně prostorná – taková je sušička SENCOR SFD 6600BK s příkonem 500W.  Za průhlednými dvířky se ukrývá 12 tepelně odolných podnosů s rozměry 330 x 300 mm – což odpovídá 1,18 m2 sušící plochy. Technologie Horizontal Air Flow zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla a tím odpadá otravné přemisťování plat v průběhu sušení. Podle druhu potraviny je možno vybrat 1 z 5 automatických programů sušení: maso, jablka, houby, bylinky/koření a těstoviny. Speciální plato pro přípravu RAW potravin ocení všichni milovníci této populární stravy. Přehledný podsvícený displej nabízí funkci automatického vypnutí/zapnutí i regulaci nastavené teploty (35 – 75 °C). Dostupná v černé barvě.

Doporučená akční cena sušičky je 2 999,- Kč

Velkokapacitní sušička SENCOR SFD 7000BK  (příkon 800W) nabízí sušení potravin na 10 nerezových platech, které zajišťují maximální hygienickou čistotu. Funkce horizontálního proudění vzduchu Horizontal Air Flow rozvádí teplo rovnoměrně a tím odstraňuje nutnost prohazovat plata během sušení. Kromě plata na přípravu RAW potravin, zde snadno usušíte bylinky na čaj, rajčata na pravou italskou pastu, zeleninu do polévek, maso i ryby ale i například citrusovou kůru na vánoční dekoraci.

Doporučená akční cena sušičky je 3 999,- Kč