Tipy na nářadí pro malé kutily

Tipy společnosti Hecht na dětské hračky pro malé kutily...  

Dětská vrtačka HECHT 53500
Dětská hračka v podobě vrtačky, která má realistický zvuk a pravý i levý chod, stejně jako výměnné bity. 
S dokonalou napodobeninou vrtačky si malý kutil užije mnoho zábavy. Vrtačka je napájena ze dvou AA baterií. Po stisknutí spouště se otáčí, vydává realistický zvuk. Vrták je samozřejmě z měkkého plastu, aby nemohl nic poškodit, nebo poranit dítě. Součástí je sada výměnných bitů. 
Cena je 249 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách HECHT.

Dětská sekačka HECHT 50437 
Dětská sekačka s plynovou pákou (pohyblivá páčka na sklápěcí rukojeti) se zvukem simulujícím sečení trávy. Malé děti velice rády napodobují činnost rodičů. S touto sekačkou dítě zabavíte na dlouhé hodiny. Sekačka je na zadní straně opatřena průhledným košem, ve kterém se při pojíždění víří korálky podobně jako by do koše byla vhazována posekaná tráva. Zároveň je při jízdě simulován reálný zvuk sečení. Kola jsou osazena na ocelových osách, proto je sekačka odolná proti rozlomení. Hračka nevyžaduje baterie. Materiál: plast.  
Cena je 299 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách HECHT.

Dětská motorová pila HECHT 59000 
Dětská řetězová pila, která si svým zpracováním nezadá se skutečnou pilou. Napájena je trojicí AA (tužkových) baterií, u madla je vybavena stejným elektrickým spínačem jako opravdová pila. Stačí spínač zapnout, zatáhnout za startovací táhlo a ozve se zvuk skutečné motorové pily. Po st isknutí spouště se dokonce roztočí i řetěz a pila vydává realistický zvuk jako při řezání. Rychle se stane oblíbenou hračkou nejen malých dětí, neodolá ani leckterý z tatínků.
Pila je samozřejmě naprosto bezpečná, řetěz je vyrobený z měkčeného plastu s oblými zuby, které nemohou dítěti nijak ublížit.  Bezpečnosti je přizpůsobena i rychlost otáčení řetězu. 
Cena je 349 Kč na www.hecht.cz a v kamenných prodejnách HECHT.