ODŠŤAVŇOVAČ VÁS NABUDÍ PŘÍRODNÍMI VITAMÍNY!

Horké dny uspíšily dozrávání ovoce i zeleniny a my se určitě budeme snažit toho využít, protože přírodních vitamínů není nikdy dost. Jak ale ovoce i zeleninu co nejefektivněji zpracovat? Ideálními pomocníky jsou v tomto směru kvalitní odšťavňovače značky Sage BJE510 a BJE410.

Díky rychlému vstřebávání jsou šťávy tím nejvhodnějším způsobem, jak zajistit pro tělo důležité vitamíny, minerály a enzymy. Ze šťáv můžeme na zimu připravit sirupy, rosoly a s přidáním dřeně i lahodné džemy. Šťávy nám pomůže zpracovat prémiový odšťavňovač Sage Nutri Juicer Plus BJE510, který využívá nejmodernější technologie, díky nimž dokáže suroviny zpracovat rychle a s velikou výtěžností. Elektronické ovládání rychlosti odstředění totiž umožní nastavit tu optimální rychlost pro všechny druhy ovoce či zeleniny. Velký LCD displej nám přitom zobrazuje rychlost, kterou jsme zvolili. Máme na výběr hned pět rychlostí, a to 6 500, 8 000, 9 800, 11 000 nebo 13 000 otáček za minutu.

K usnadnění přísunu surovin slouží velký plnicí otvor o velikosti 84 milimetrů, takže už nemusíme před odšťavňováním krájet například jablka na malé kousky. Otvor je navíc umístěný na střed sítka, což minimalizuje přenos tepla a zároveň zaručuje maximální výtěžnost. Inovativní mikrosítko s více než 40 000 otvory je na rozdíl od podobných výrobků pletené, z nerezové oceli a s ostřím zpevněným titanem. Součástí odšťavňovače je nádoba na šťávu o objemu 1,2 litry s víkem a třílitrová nádoba na odpad. Všechny odnímatelné části je pak možné mýt v myčce nádobí.

Sage Nutri Juicer Plus BJE510

Pletené mikrosíto z nerezové oceli
Široký plnicí otvor 84 mm
LCD displej s indikací nastavení rychlosti
Pět stupňů rychlosti
Nádoby na šťávu s víkem (1,2 l) a odpad (3 l)
Odšťavňovač se nezapne, pokud není správně sestaven

Doporučená MOC odšťavňovače Sage BJE510 je 5990Kč.

Odšťavňovač Sage Nutri Juicer BJE410 je dvourychlostní s velkým plnicím otvorem nad středem sítka a je vybaven mikrosítkem z nerezové oceli se speciálním mikrofilmem. Díky němu dokáže extrahovat z ovoce a zeleniny výjimečné množství šťávy s vysokou nutriční hodnotou. Také zde je možné všechny odnímatelné části mýt v myčce. Přístroj je vyroben z nerezové oceli a odolného plastu bez BPA a jeho součástí je nádoba na šťávu o objemu 1 litr a třílitrová nádoba na odpad.

Sage Nutri Juicer BJE410

Dvě rychlosti (Low a High)
Široký plnicí otvor
Nádoby na šťávu (1 l) a odpad (3 l)
Příkon 1200 W
Odšťavňovač se nezapne, pokud není správně sestaven

Doporučená MOC odšťavňovače Sage BJE410 je 4990 Kč.