Nový horkovzdušný kartáč od BaByliss Paris

Nemáte čas chodit každý týden ke kadeřníkovi a trápíte se při klasickém fénování? Pak pro vás máme tip na šikovného pomocníka, který vám pomůže vykouzlit dokonalý účes v pohodlí domova a bez námahy – je to nový horkovzdušný rotační kartáč BaByliss Paris AS540E. S tímto kartáčem si vlasy pohodlně a snadno vysušíte do rovna nebo do vln, a navíc se budete cítit jako když odcházíte z vlasového studia.

Horkovzdušný kartáč s tichým chodem je vybaven profesionálním motorem o příkonu 650 W. Nastavení přístroje umožňuje přizpůsobit vysoušení podle typu vlasů – volit lze mezi 2 teplotními stupni a 2 stupni rychlosti. Vybíráte si také mezi směrem rotace, která zaručí ještě lepší efekt při úpravě účesu. Funkce studeného vzduchu se hodí pro finální fixaci účesu a ionizace se postará o to, aby vlasy byly hladké a lesklé. Zároveň, aby vlas při úpravě netrpěl, je model vybaven technologií EVEN AIR FLOW, která zajišťuje rovnoměrné rozprostření teplého vzduchu po celé délce kartáče.

Do výbavy horkovzdušného kartáče patří 4 výměnné nástavce s keramickou povrchovou úpravou pro různé typy účesu. Pro hladký účes se nejlépe hodí nástavec pro žehlení Deep Black Ceramic, který je opatřen nastavovacím kolečkem pro volbu buď rychlého vyhlazení nebo vyhlazení s objemem od kořínků. Na kartáčování je určena rotační hlavice Deep Black s kančími štětinami o průměru 50 mm a pro finální úpravy a dokončení účesu je vhodný otočný hřeben o průměru 40 mm se štětinami z jemného nylonu. Účes s přirozeným tvarem pak nejlépe docílíte s kartáčem pro jemné rozčesání vlasů a styling.

Nový model má ergonomický design ve fialovém provedení a úzkou rukojeť pro snadnou manipulaci. Praktické využití usnadňuje přívodní kabel otočný o 360° zamezující kroucení a zamotávání a také šikovný cestovní a skladovací obal. Zadní filtr kartáče je vyjímatelný, lze ho tak lehce vyčistit.

Doporučená cena BaByliss AS540E je 1.990, – MOC a výrobce na kartáč poskytuje prodlouženou záruku 3 roky.