Květinářství TRAPANI se snaží dělat věci jinak

V druhé polovině roku 2010 bylo v Děčíně otevřeno nové květinářství, které od počátku razí cestu odlišení se od konkurence. Květinářství TRAPANI chce vytvořit příjemné prostředí pro širokou cílovou skupinu návštěvníků a zahrnout ji veškerou možnou péčí. Hlavním rozdílem je přístup k zákazníkovi, kterého si personál květinářství váží a považuje ho za nejdůležitější článek svého podnikání. Další předností, kterou se květinářství chlubí, je šířka a hloubka sortimentu, který je pečlivě vybírán u tuzemských i zahraničních dodavatelů.

Majitelka obchodu se snaží sortiment vybírat tak, aby uspokojil potřeby a přání běžného klienta, který navštíví obchod ku příležitosti nějaké významné události, nebo například ženy, která do obchodu zavítá aby sobě nebo někomu blízkému udělala radost. Pro první skupinu návštěvníků má připraveny hotové vazby a dárkové předměty, které udělají radost jak obdarovaným, tak kupujícím, kteří mohou zakoupit dárek bez nutnosti návštěvy jiného obchodu. Je navíc možné vazbu dopředu objednat, nebo na základě fotografické předlohy jakoukoliv kytici uvázat. Nemáte čas, nebo nejste v době významné události mimo město? Není problém využít květinové pošty, kterou TRAPANI nabízí. Není nic jednoduššího. Stačí zavolat a objednat kytici, kterou vyberete například na webové stránce www.trapani.cz a poté jen nadiktovat text přání a adresu vašeho blízkého. Vše ostatní zvládne personál květinářství za Vás. Pro druhou skupinu zákazníků jsou připraveny bytové doplňky a aranžmá, ze kterých si vybere opravdu každý.

Interiér Trapani

V průběhu roku 2011 se květinářství bude snažit ještě více zpříjemnit prostředí prodejny a dokonce vytváří postupně jednotný vizuální styl na kterém spolupracuje s děčínským grafickým studiem www.delab.cz. V plánu pro další období je dále zkrášlení exteriéru prodejny. „V tuto chvíli je před prodejnou pro zákazníky volné parkovací místo aby k nám měl zákazník ve špičce od svého vozu blízko a nic nerušilo jeho pohodový nákup“, říká Pavla Trapani, majitelka obchodu.