Energie ČS umožňuje zákazníkům vyřídit své požadavky z domova prostřednictvím videohovorů

Současná situace nouzových a zvýšených hygienických opatření v období pandemie koronaviru ovlivňuje i segment energií, zejména pak komunikaci a služby zákazníkům. Energie ČS, dceřiná společnost České spořitelny, která se zaměřuje na kompletní zajištění dodávek elektrické energie a zemního plynu, spouští službu komunikace se zákazníky pomocí videohovorů. Ty jsou vyřešeny uživatelsky přívětivou formou bez nutnosti stahování a instalace programů.

„Abychom našim klientům usnadnili řešení veškerých jejich požadavků, a přitom omezili nebezpečí přenosu nákazy, spouštíme pro naše současné i potenciální zákazníky možnost spojit se s námi pomocí videohovoru z bezpečí jejich domova,“ říká Jan Kovalský z Energie ČS.

Pro spojení se pomocí video hovoru nepotřebuje klient stahovat a instalovat žádný program nebo aplikaci ani nepotřebuje žádné speciální technické vybavení. Stačí běžný stolní nebo přenosný počítač s web kamerou, tablet nebo chytrý telefon. Video hovory umožňují i sdílení obrazovky, což usnadňuje například představení a kontrolu specifikací produktu.

„Náš operátor klientovi zašle odkaz do služby Google Meet a po kliknutí na tento odkaz je hovor zahájen. Ještě před samotným spuštěním video hovoru si klient na obrazovce může zkontrolovat nastavení kamery a mikrofonu,“ upřesňuje Jan Kovalský.

V současnosti mají klienti Energie ČS několik možností pro komunikace a vyřízení všech svých požadavků.

Osobní schůzka se specialistou nefinančních služeb na pobočce České spořitelny. Při návštěvně pobočky platí podobné hygienické požadavky jako například při návštěvě obchodů, provoz některých poboček je navíc omezen.

Videokonference z pobočky České spořitelny. Platí podobná omezení jako u možnosti výše.

Bezplatná telefonní linka 800 888 880. Je v provozu každý všední den od 8:00 do 16:30.

E-mailem na adrese info@energie-cs.cz

Nově pomocí videohovoru z domova. I pro videohovory platí provozní doba od 8:00 do 16:30.