Chlazení pro chladící věže od GEA 2H

Chladící věže jsou stále považovány za nejúčinnější způsob chlazení vody průmyslových areálů po celém světě. Z ekonomických a ekologických faktorů je vždy důležité počítat s tím, že výstavba a provoz mokrých chladicích věží vyžaduje použití dostatečně účinných výplní a eliminátorů. Jako průkopníci plastových komponentů pro chladicí věže, pomáháme našim zákazníkům splnit nejrůznější požadavky.

2H PLASdek® výplně a eliminátory jsou používány v chladicích věžích po celém světě. Po desetiletí se mimořádně osvědčily v celé řadě požadovaných aplikací: jak při prvotních instalacích, tak při optimalizacích stávajících zařízení.

Se svým mezinárodním zastoupením se firma GEA 2H Water Technologies s.r.o. řadí mezi nejdůležitější výrobce výplní z polypropylenu (PP) a PVC. Po celém světě se používají statisíce kubických metrů v největších a nejmodernějších chladících věžích a čistírnách odpadních vod. Naši zákazníci se spoléhají na více než 10 let zkušeností a naši patentovanou výrobní metodu (tvarování folie přímo z roztaveného materiálu).
 


Tato námi vyvinutá metoda s optimalizovaným rozložením tloušťky folie a spojováním teplem (bez lepidel a rozpouštědel) garantuje extrémně vysokou pevnost a trvale vysokou kvalitu 2H produktů.


Následující stránky Vám poskytnou přehled naší produkce která rovněž zahrnuje eliminátory a sklolaminátové výrobky. Jsme připraveni jednat též o Vašich individuálních požadavcích.

 

http://gea-2h.biz