Právě se nacházíte:

Kurzy potápění

PADI (Profesionální asociace potápěčských instruktorů) je největší organizací rekreačního potápění na světě. Profesionální členové PADI (potápěčská centra, resorty, vzdělávací zařízení, instruktoři, asistenti instruktorů a divemastři) vyučují velkou většinu rekreačních potápěčů na světě. Profesionálové PADI se zabývají podvodním průzkumem a dobrodružstvím dostupným pro veřejnost při dodržování nejvyšších pravidel pro potápěčský trénink, bezpečnost a služby zákazníkům.

PADI má mezinárodní rozsah se svými servisními kancelářemi v Austrálii, Kanadě, Švýcarsku, Japonsku, Novém Zélandě, Norsku, Singapuru, Švédsku, Velké Británii a USA. PADI Worldwide (vedení korporace) se nachází v Kalifornii ve Spojených Státech. Kanceláře PADI slouží více než 80 000 profesionálním členům a více než 3 000 potápěčským centrům a střediskům ve více než 175 zemích. Aby sloužily potřebám potápěčů na celém světě, jsou dostupné překlady materiálů PADI ve více než 20 jazycích.

PADI poskytuje členům úplný rozsah vzdělávacích materiálů, tréninkových pomůcek a propagačních materiálů k vedení a obchodování s programy PADI. Tyto materiály jsou vytvářeny odborníky, kteří sbírají poznatky od členů z praxe. Tím je zaručeno, že systém výuky se neustále vyvíjí kupředu a reaguje na potřeby členů a změny v oboru.

Systém, pomocí kterého instruktoři vyučují PADI programy je celosvětově stejný, což zaručuje, že každý student kdekoliv na světě obdrží kvalitní výcvik na stejné úrovni jako kdekoliv jinde. Dodržování systému je neustále monitorováno a v případě zjištění nedostatků se oblastní kancelář domáhá sjednání nápravy. Díky tomu si můžete být jisti, že pokud předložíte kvalifikační kartu PADI kdekoliv na světe, každý bude hned vědět jaký výcvik jste absolvovali a jaké jsou vaše vědomosti a dovednosti. Nemusíte se obávat, že byste se dostali do situace, že v potápěčském centru neuznají vaši potápěčskou kvalifikaci.

PADI systém vzdělávání potápěčů je založen na progresivním tréninku, který představuje pro studenty dovednosti, informace týkající se bezpečnosti a znalosti o místním prostředí. Všechny kursy jsou zaměřeny na studenty a poskytují maximální prostor pro praktické procvičení. Studenti se učí základům prostřednictvím samostatného studia a poté jsou prováděni dalším rozvojem pomocí svých instruktorů. Cílem je dostat studenty do vody co nejdříve a poskytnout jim instrukce nezbytné pro získání jistoty v jejich potápěčských schopnostech.

http://www.agnico.cz