U Říkovic na Přerovsku havarovalo osobní auto, řidič zemřel

Řidič osobního auta dnes odpoledne zemřel u Říkovic na Přerovsku. Vůz vyjel mimo komunikaci a skončil na střeše na břehu potoka. Muž zemřel na místě, záchranáři mu už nedokázali pomoci. Okolnosti nehody policisté vyšetřují. ČTK to řekla krajská policejní mluvčí Irena Urbánková. 

Nehoda se stala po 13:00 na silnici ve směru z Přerova na Hulín. "Osobní vozidlo, které jelo směrem od Přerova na Hulín, ze zatím nezjištěných příčin vyjelo mimo komunikaci, prorazilo svodidla a zcela zdemolované skončilo na střeše na břehu potoka," uvedla policejní mluvčí. 
    
Podle mluvčího hasičů Zdeňka Hošáka seděl za volantem starší muž. "Po kolizi vyletěl přes most z výšky čtyř metrů a zůstal zaklíněn ve vozidle. Hasiči ho vyprostili a předali záchranné službě. Muž však po 15 minutách zemřel," řekl ČTK mluvčí. Přesnou příčinu havárie, její okolnosti i výši škody policisté zjišťují. Doprava musela být na místě nehody řízena kyvadlově. 
    
Další nehoda se stala odpoledne podle Hošáka u Mladějovic na Olomoucku, kde se střetlo osobní auto s nákladním vozem. Při nehodě se zranil jeden člověk, který skončil v péči záchranářů. 
 
zdroj: ČTK