Právě se nacházíte:

Mýty o sledování televize

Televizní vysílání potkáváme na každém kroku a možná i díky tomu panují o tomto fenoménu mnohé mýty.  

Sledování televize je zadarmo, proč mám platit něco navíc?
Mnozí jsou toho názoru, že stačí mít anténu a vše je zadarmo, proč by tedy měli platit ještě další peníze? Ano v základu to je pravda. Doba ale přeci jen pokročila a za pár korun navíc lze pořídit „hodně muziky“.  Pokud si pořídíte uživatelsky jednoduchou digitální televizi, nabídku programů si výrazně rozšíříte. Včetně skvělých prémiových stanic ve vysokém rozlišení dostanete navíc hromadu funkcí se kterými lze pořady nahrávat, přehrávat až několik dnů zpětně nebo kdykoliv během vysílání zastavit a dodívat se později. „Například v naší nabídce máme k dispozici 69 stanic, včetně stanic prémiových a televizního videoarchivu s více než 400 filmy, seriály, dokumenty i pořady pro děti. Navíc si vše můžete přehrát kdykoli a kdekoli bez jakéhokoli omezení až měsíc zpětně,“ říká Pavel Górecki, z Lepší.TV. 

Digitální televize je drahá a složitá
Často je tato obava u moderních technologií oprávněná, ale u digitální televize se není třeba bát. Kvalitní služby dbají na uživatelskou jednoduchost a i laik je zapojí za pár minut. Nejlevnější dostupnou službu na trhu lze v tuto chvíli pořídit již od 189 Kč měsíčně. Za cenu nižší než je cena dvou vstupenek do kina se tak můžete u televize skvěle bavit celý měsíc.

Na sledování digitální televize potřebuji drahý přístroj
Pro sledování digitální televize nepotřebujete nejmodernější typ televizoru. Lepší.TV například nabízí miniaturní krabičku, která dokáže přinést kvalitní televizní signál do jakékoli televize, a navíc umí proměnit i starší televizor na počítač. Svůj oblíbený seriál či sportovní přenos můžete bez nutnosti jakékoliv další instalace sledovat kdekoliv také na notebooku, chytrém telefonu nebo tabletu. Tak už se nikdy nestane, že byste museli spěchat domů kvůli začátku seriálu nebo důležitého sportovního utkání.

Mám spoustu televizních stanic, ale stále nevím, na co koukat
Díky moderním televizím je tento scénář velmi nepravděpodobný. Svůj oblíbený pořad si můžete zpětně přehrát nebo si ho nahrát a podívat se na něj kdykoli bez ohledu na čas vysílání. Nemusíte se tedy již podřizovat televiznímu programu, a naopak přizpůsobíte televizi svému rytmu.