KRÁSNÝ ÚČES K VALENTÝNU PATŘÍ

Svátek zamilovaných se blíží a my bychom rádi potěšili své blízké dárkem, který jim udělá opravdovou radost. A protože každá žena chce vypadat upraveně a atraktivně, je výkonný a kvalitní vysoušeč pro úpravu krásného účesu sázkou na jistotu. Značka BaByliss Paris je připravena nabídnout hned několik modelů.

U modelů BaByliss Paris 5336PE a 6604WE oceníte zejména dlouhou životnost, kterou výrobce garantuje díky profesionálním motorům obou vysoušečů. Mají také delší výdržnost, a proto se hodí na časté používání. Potěší vás jistě i jejich nízká hmotnost, která zpříjemňuje a zjednodušuje manipulaci. Pro praktickou údržbu a skladování jsou opatřeny vyjímatelným filtrem a závěsným ouškem.

Model BaByliss Paris 5336PE má příkon 2100 W a vybrat si můžete podle typu vlasů ze 3 nastavení teploty a 2 rychlostí včetně volby studeného vzduchu. Ta je nezbytná pro dokončení a zafixování účesu. Je také vybaven funkcí ionizace, jenž se proudem záporně nabitých iontů generovaných stará během sušení o to, aby vlasy při úpravě netrpěly. Vlasy díky tomu budou hydratované, lesklé a plné pohybu. K příslušenství patří úzký tvarovací nástavec. Vysoušeč je vyroben v luxusním provedení Rose Gold, které se k Valentýnu více než hodí.

Doporučená cena modelu 5336PE je 1190,- Kč.

Vysoušeč BaByliss Paris 6604WE nabízí možnost výběru mezi 6 rychlostmi a teplotami. Profesionální motor typu AC, příkon 2000 W a rychlost vzduchu 90 km/h pomůže snadno a rychle vytvarovat dokonalý účes. K němu a stabilizační tvarové paměti dopomůže funkce studeného vzduchu. Kromě úzkého tvarovacího nástavec 6x75mm patří k výbavě fénu i difuzér, který využijí majitelky přirozeně vlnitých či kudrnatých kadeří. Jako bonus má fén také prodlouženou 3letou záruku. Vyroben byl v Itálii, což mu na svátek zamilovaných dodává romantický punc. Fén je k dispozici v elegantním čistě bílém provedení.

Doporučená cena modelu 6604WE je 990,- Kč.

Pokud dbáte na ekonomickou stránku a záleží vám na spotřebě energie, doporučujeme model Expert 2000 BaByliss Paris D302RE. Díky příkonu 1400 W dosahuje energetické úspory celých 25 %. Nabízí možnost volby mezi 3 rychlostmi / teplotami, dosahuje rychlosti vzduchu 70 km/h a je vybaven úzkým nástavcem o velikosti 10 mm a praktickým závěsným očkem. Tento vysoušeč k dostání v krásné a stylové červené.

Doporučená cena modelu D302RE je 590,- Kč.