Audiopro: nová videostěna od Screen Innovations

Aktuální novinka Screen Innovations Tiles zjednodušuje a zlevňuje pořízení videostěn, a to i velkých rozměrů a nestandardních tvarů. U velkých telestěn a projekčních ploch bylo vždy nutné řešit značné problémy při jejich převozu a instalaci, navíc se jednalo o velmi nákladnou záležitost; technické limity také dovolovaly vyrobit plochy jen do určitých rozměrů.  

SI Tiles znamenají změnu – jde o systém složený z jednotlivých panelů, které jsou vedle sebe umístěny tak blízko a přesně, že spáry mezi nimi jsou téměř neviditelné. Vznikne tak celistvá projekční plocha bez viditelných rámečků jednotlivých segmentů a s absolutně jednotnou barevností. Navíc pokud dojde k poškození jednoho dílu, lze jej prostě vyměnit. 

Řešení je založené na vysoce kvalitním a oceňovaném materiálu Black Diamond, který je celosvětově první a zatím jedinou technologií, která dokáže eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvýšit kontrast obrazu až o 900 %. Projekční plocha SI Tiles více než adekvátně nahradí klasické telestěny – s nižšími náklady a v nesrovnatelně vyšší kvalitě. V České republice toto řešení nabízí společnost Audiopro.